logo iszczecinek.pl

Polecamy Tajemniczy zbiornik i ciche tankowanie na bazie PKS W poniedziałek strajk ostrzegawczy kierowców PKS Główna wygrana w Mini Lotto padła w Szczecinku Kolejny pijany kierowca ciężarówki na ulicach Szczecinka. Miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów Polecamy

Kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa! Porozumienie Samorządowe o działaniach Koalicji Obywatelskiej [WIDEO]

02.10.2018 15:17
A A A
Zdjęcie do artykułu Kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa! Porozumienie Samorządowe o działaniach Koalicji Obywatelskiej [WIDEO]
fot. iszczecinek.pl

-Chcielibyśmy się dzisiaj odnieść do kilku manipulacji, przekłamań, fake newsów, które pod naszym adresem fabrykuje konkurent polityczny Koalicja Obywatelska – tymi słowami rozpoczął briefing prasowy Wiesław Suchowiejko, kandydat na burmistrza z ramienia Porozumienia Samorządowego Powiatu Szczecineckiego.

Kandydat swoją wypowiedź rozpoczął od zdementowania informacji dotyczącej planów likwidacji Akademii Piłkarskiej Szczecinek.

-Nie ma takich planów,  nie ma takich pomysłów. Akademia Piłkarska jest bezpieczna –zaznaczył W. Suchowiejko, który następnie odniósł się do piątkowego briefingu kandydata na burmistrza z ramienia Koalicji Obywatelskiej - Daniela Raka, na temat likwidacji spółki Aqua-Tur.

-Uspakajamy. Nie ma takich planów. Żadnych zamierzeń dotyczących zwalniania i pozbawiania ludzi miejsc pracy nie ma w tym obszarze. Jedyne stanowisko, które mogłoby zostać zlikwidowane w przypadku realizacji naszych planów, to stanowisko pani prezes –kontynuował kandydat na burmistrza.

-Kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa! –odniósł się do działań konkurentów politycznych starosta Krzysztof Lis, który także wziął udział w briefingu.

Podczas spotkania z mediami poruszono także temat ulotki kolportowanej przez KW Koalicja Obywatelska, na której pojawiła się informacja, że Porozumienie Samorządowe „dogadało się” z Prawem i Sprawiedliwością.

 

Komentuj, nie obrażaj! Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Wybory Samorządowe 2018