logo iszczecinek.pl

Polecamy Sprzęt AGD, mniejsze paczki i ... akordeon! Fordem uderzył w drzewo. Był kompletnie pijany Puchar Polski Karate Kyokushin Klub Pentathlon jak duża fala tsunami  ... Laboratorium PODIMED-u wśród najlepszych w kraju Polecamy

Kampania banerowa oficjalnie rozpoczęta

13.09.2018 13:27
A A A
Zdjęcie do artykułu Kampania banerowa oficjalnie rozpoczęta
fot. iszczecinek.pl

Wielkie banery wyborcze zaczynają pojawiać się w przestrzeni miejskiej. Można uznać, że „kampanię banerową” zainaugurował Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego, który na budynku Centrum Handlowego Aria przedstawił Wiesława Suchowiejkę kandydata ubiegającego się o fotel burmistrza miasta. Wcześniej na bilbordach pojawili się kandydaci na radnych.

Wkrótce w przestrzeni miejskiej pojawią się kolejni kandydaci z różnych komitetów wyborczych. Do takiego widoku musimy się przyzwyczaić. Poza bilbordami, wkrótce w naszych skrzynkach na listy i za wycieraczkami samochodów pojawią się zapewne ulotki pozostałych kandydatów. I tak będzie przez najbliższe tygodnie.

Zgodnie z przepisami Kodeksu Wyborczego, plakaty i hasła wyborcze oraz urządzenia ogłoszeniowe ustawione w celu prowadzenia agitacji wyborczej, pełnomocnicy wyborczy obowiązani są usunąć w terminie 30 dni po dniu wyborów.

Fotogaleria Marcina Wilka - "Folklor wyborczy 2014", przypomina jak to wyglądało 4 lata temu...

kliknij, aby przejśc do galerii 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Wybory Samorządowe 2018