logo iszczecinek.pl

Polecamy Kolejny pirat drogowy stracił prawko Co dalej ze szkołą w Gwdzie Wielkiej? [WIDEO] Piłkarze MKP Szczecinek przygotowują się do rundy wiosennej Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Polecamy

Joanna Pawłowicz kandydatką PiS na burmistrza Szczecinka?

28.08.2018 12:13
A A A
Zdjęcie do artykułu Joanna Pawłowicz kandydatką PiS na burmistrza Szczecinka?
fot. iszczecinek.pl

Sporo zaczyna się dziać na lokalnej scenie politycznej przez zbliżającymi się wyborami samorządowymi. Tak jak już wcześniej informowaliśmy, w poniedziałek upłynął termin zgłaszania komitetów. W ostatniej chwili na liście zarejestrowanych komitetów pojawiły się zmiany.

Początkowo na liście pojawił się KWW Prawica Razem dla Szczecinka Marcin Bedki. W ciągu kilku dni komitet został wycofany, a w jego miejsce powstał KWW Marcina Bedki.

– Zostało to zrobione na prośbę współkoalicjantów – mówi Marcin Bedka, który nie chce szerzej komentować obecnej sytuacji wewnątrz RdS. Może to świadczyć tylko o tym, że w klubie panuje nerwowa atmosfera.

Nerwowo było także na ostatnim spotkaniu działaczy Prawa i Sprawiedliwości, podczas którego wskazano Joannę Pawłowicz, jako kandydatkę z ramienia PiS, która powalczy o fotel burmistrza Szczecinka. 

-Niestety ta kandydatura nie spodobała się sporej grupie działaczy PiS –mówi nam jeden z uczestników spotkania.  

Na chwilę obecną zarówno działacze RdS jak i PiS nie komentują obecnej sytuacji. Ostatecznie kandydata/kę PiS, RdS lub PiS–RdS poznamy na przełomie sierpnia i września.

ZOBACZ: Wybory Samorządowe 2018 w Szczecinku i powiecie szczecineckim

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Wybory Samorządowe 2018