logo iszczecinek.pl

Polecamy Trzy mieszkania treningowe oddane do użytku „Belferska grypa” dopadła nauczycieli z SP7 Nowe trasy rowerowe i wędkarstwo. Rozmowa z prezesem SzLOT-u [WIDEO] Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Do końca wakacji poznamy kandydata PiS na burmistrza Szczecinka [WIDEO]

10.07.2018 13:14
A A A
Zdjęcie do artykułu Do końca wakacji poznamy kandydata PiS na burmistrza Szczecinka [WIDEO]
fot. iszczecinek.pl / archiwum

W ciągu najbliższych tygodni poznamy wszystkich kandydatów Prawa i Sprawiedliwości na burmistrzów, wójtów, radnych w okręgu koszalińskim poinformował Paweł Szefernaker, wiceminister spraw wewnętrznych i administracji podczas poniedziałkowej wizyty w Bobolicach, gdzie przedstawiony został kandydat na burmistrza.

PiS chce w ciągu kilku tygodni - do końca sierpnia - przedstawiać kandydatów na burmistrzów, wójtów, radnych w okręgu koszalińskim. Na koniec sierpnia zaprezentowani zostaną kandydaci do sejmiku województwa zachodniopomorskiego w okręgach: kołobrzeskim i koszalińskim.

- Chcemy przedstawić alternatywę dla regionu, dla obecnych rządów w regionie, dla obecnych samorządów. Chcemy przedstawić program, dzięki któremu mieszkańcy będą wybierać między tym, co było do tej pory w regionie, a nowymi założeniami, nowymi ludźmi - powiedział wiceminister.

Materiał wideo: TVP3 Szczecin

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Wybory Samorządowe 2018