logo iszczecinek.pl

Polecamy Wiadukt w remoncie. Utrudnienia w ruchu Poseł Lubczyk poparł Daniela Raka. Jakub Hardie-Douglas kandydatem do Sejmiku [WIDEO] Wielka ławka pojawiła się na środku ronda Piłsudskiego Polecamy

Do końca wakacji poznamy kandydata PiS na burmistrza Szczecinka [WIDEO]

10.07.2018 13:14
A A A
Zdjęcie do artykułu Do końca wakacji poznamy kandydata PiS na burmistrza Szczecinka [WIDEO]
fot. iszczecinek.pl / archiwum

W ciągu najbliższych tygodni poznamy wszystkich kandydatów Prawa i Sprawiedliwości na burmistrzów, wójtów, radnych w okręgu koszalińskim poinformował Paweł Szefernaker, wiceminister spraw wewnętrznych i administracji podczas poniedziałkowej wizyty w Bobolicach, gdzie przedstawiony został kandydat na burmistrza.

PiS chce w ciągu kilku tygodni - do końca sierpnia - przedstawiać kandydatów na burmistrzów, wójtów, radnych w okręgu koszalińskim. Na koniec sierpnia zaprezentowani zostaną kandydaci do sejmiku województwa zachodniopomorskiego w okręgach: kołobrzeskim i koszalińskim.

- Chcemy przedstawić alternatywę dla regionu, dla obecnych rządów w regionie, dla obecnych samorządów. Chcemy przedstawić program, dzięki któremu mieszkańcy będą wybierać między tym, co było do tej pory w regionie, a nowymi założeniami, nowymi ludźmi - powiedział wiceminister.

Materiał wideo: TVP3 Szczecin

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Wybory Samorządowe 2018