logo iszczecinek.pl

Polecamy TUROWO. Renault uderzył w dom [WIDEO] Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Brudzą alejki i nie śpiewają jak skowronki. Trwa usuwanie gniazd gawronów [WIDEO] Co zrobić, gdy nasz pies wyrządzi szkodę? Polecamy

Debata kandydatów ubiegających się o fotel burmistrza Szczecinka już w piątek

11.10.2018 20:05
A A A
Zdjęcie do artykułu Debata kandydatów ubiegających się o fotel burmistrza Szczecinka już w piątek
fot. archiwum kandydatów

Polskie Radio Koszalin kontynuuje specjalny cykl debat na żywo, w których bohaterami są kandydaci na burmistrzów i prezydentów miast regionu. W piątek 12 października w naszym studiu koncertowo-nagraniowym w Koszalinie odbędzie się debata z udziałem kandydatów na burmistrza Szczecinka.

Do udziału w debacie dziennikarze Polskiego Radia Koszalin zaprosili wszystkich kandydatów na burmistrza Szczecinka - Marcin Bedka, Krzysztof Berezowski, Joanna Pawłowicz, Daniel Rak, Wiesław Suchowiejko.

Rywale, w ramach przyjętego i zaakceptowanego przez sztaby wyborcze regulaminu, najpierw - tuż przed debatą - wylosują kolejność, w jakiej odpowiedzą na pytania. Wydarzenie zwieńczy krótkie, swobodne wystąpienie kandydatów, zatem każdy z nich będzie mógł wygłosić do potencjalnych wyborców swoje małe expose.

Debatę poprowadzi red. Aleksandra Kupczyk.

Debatę będzie można posłuchać na antenie Polskiego Radia Koszalin (częstotliwość w Szczecinku 103.1 MHz lub online - http://www.prk24.pl/player-rk

Start debaty godz. 9:05

prk24.pl / iszczecinek

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Wybory Samorządowe 2018