logo iszczecinek.pl

Polecamy Tajemniczy zbiornik i ciche tankowanie na bazie PKS W poniedziałek strajk ostrzegawczy kierowców PKS Główna wygrana w Mini Lotto padła w Szczecinku Kolejny pijany kierowca ciężarówki na ulicach Szczecinka. Miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów Polecamy

Znamy najlepszych pingpongistów na rok 2017

28.05.2017 10:17
A A A
Zdjęcie do artykułu Znamy najlepszych pingpongistów na rok 2017
fot. Antoni Biedziuk

Dobiegła końca, mająca wieloletnią tradycję kolejna edycja Grand Prix Szczecinka w tenisie stołowym. W sobotę hala Ślusarnia po raz ostatni w tym sezonie gościła najlepszych tenisistów powiatu oraz szczecineckiej ligi amatorskiej, którzy spotkali się na turnieju finałowym, by wyłonić mistrzów na rok 2017.

Przed zawodami w obu kategoriach: Open oraz + 50 sytuacja na czołowych lokatach była tak wyrównana, że właśnie ten turniej miał decydować o końcowej kolejności. W kat. Open w finale spotkali się dwaj najlepsi zawodnicy: Kamil Kiljanek oraz Adam Radziński. Tego dnia zdecydowanie lepszy okazał się Kiljanek, który w przekonywujący sposób odniósł zwycięstwo 3:0, zapewniając sobie triumf w całym cyklu. Na najniższym stopniu podium uplasował się Patryk Lewandowski, potwierdzając swoją dobrą dyspozycję w tym sezonie. W kat. + 50 zwyciężył Andrzej Krawczyk przed Emilem Barnasiem, który po raz pierwszy w karierze dotarł do finału oraz debiutującym w rozgrywkach Krzysztofem Podziawo.

Dotychczasowy lider - Antoni Biedziuk, pomimo absencji z powodu kontuzji utrzymał swoją pozycję, z powodu słabszego występu współlidera Andrzeja Mysłowskiego, który uplasował się na czwartym miejscu.

Końcowa klasyfikacja po 5 turniejach wygląda następująco:

Kat. Open:

1. Kamil Kiljanek - 390 pkt

2. Adam Radziński - 372 pkt

3. Mariusz Radziński - 336 pkt

4. Lewandowski Patryk - 292 pkt

5. Grzegorz Kaczała - 274 pkt

6. Zientarski Andrzej - 268 pkt

Kat. + 50:

1. Antoni Biedziuk i Andrzej Mysłowski - po 380 pkt

3. Emil Barnaś - 336 pkt

4. Andrzej Podziawo - 296 pkt

5. Szatkowski Ryszard - 246 pkt

6. Ryszard Iżycki - 228 pkt

Dwunastu najlepszych zawodników otrzymało nagrody pieniężne, grawertony oraz statuetki ufundowane przez niezawodnych sponsorów:

- FUP "Irga"

- "Podimed" Sp. z o.o.

- PPH "Alfa Plus"

- Centrum Okulistyki i Chirurgii Oka

- PHU Mauro

- PPH "Jonex"

komunikat sportowy

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport