logo iszczecinek.pl

Polecamy Poważny wypadek w Strefie Kibica. Wichura zerwała namiot. Dwie młode kobiety poważnie ranne Jest duża szansa na powstanie kolejnego muralu w Szczecinku Balony ponownie opanują niebo nad Szczecinkiem. Wygraj lot balonem! Uroczystości związane z Dniem Pamięci o Sybirakach Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej zatrudni Polecamy

Zawody Triathlon Lwa

11.06.2018 09:33
A A A
Zdjęcie do artykułu Zawody Triathlon Lwa

W sobotę 9 czerwca w Lusowie odbyły się zawody Triathlon Lwa, którymi młodzi zawodnicy szczecineckiego klubu Triathlon Szczecinek rozpoczęli letni sezon startów. Zawodnicy startujący w konkurencji Aquathlon, mieli do przepłynięcia 200m w falach jeziora lusowskiego i przebiegnięcia 1km.

Mateusz Leboda w kategorii M10 zajął trzecie miejsce podobnie jak Judyta Kłosowska w kategorii K10. Oliwia Talkowska w kategorii K12 zajęła pierwsze miejsce.

Warto zauważyć, że dla Mateusza Lebody był to pierwszy start w zawodach triathlonowych, w którym przegrał drugie miejsce zaledwie o 4 sekundy. Bardzo dobry występ zanotowała Oliwia Talkowska, która w kategorii OPEN łącznej chłopców i dziewcząt w  wieku 10-14, zajęła trzecie miejsce ustępując jedynie dwóm zawodnikom.

Młodym zawodnikom życzymy zapału do treningu i powodzenia w następnych startach.