logo iszczecinek.pl

Polecamy KLER - marketingowy majstersztyk Wybory samorządowe 2018: Jak oddać głos? [wideo] Wyjechał busem pod Audi "Gaudeamus Igitur" w Krono Design Center Trwa cisza wyborcza. Komentarze na portalu iszczecinek.pl wyłączone Polecamy

Zawodnik Akademii Piłkarskiej Reissa na testach w Manchesterze City!

19.07.2017 11:38
A A A
Zdjęcie do artykułu Zawodnik Akademii Piłkarskiej Reissa na testach w Manchesterze City!
fot. AP Reiss

Zapowiada się prawdziwa bomba w tym okienku transferowym! Zawodnik Akademii Piłkarskiej Reissa w roczniku 2005, Dawid Radziński, został wypatrzony przez skautów Manchesteru City podczas zgrupowania bramkarskiego w Barwicach.

Dawid trenuje w strukturach klubu od ponad 3 lat, jest bramkarzem w reprezentacji Akademii w swoim roczniku, a na szerokie piłkarskie wody wypływa spod skrzydeł trenera Grzegorza Bergera, który prowadzi go w grupie na lokalizacji w Szczecinku.

-Odkąd pamiętam, Dawida cechowało zaangażowanie, samozaparcie i systematyczność na treningach. Bardzo się cieszę z sukcesu Dawida, bo jego postawa jest dowodem na to, że ciężka praca połączona z pasją, prowadzą do sukcesu. Jestem pewien, że Dawid zaprezentuje się z jak najlepszej strony i zawalczy o swoje marzenia. – mówi Grzegorz Berger, trener drużyny z której wywodzi się Dawid.

Bramkarski talent Dawida został dostrzeżony przez wysłanników Manchesteru City podczas zgrupowania bramkarskiego. Nasz zawodnik wywarł najlepsze wrażenie i został zaproszony na testy w Anglii.

Dawidowi serdecznie gratulujemy i trzymamy za niego kciuki! Cała Akademia jest z Ciebie bardzo dumna, powodzenia!

AP Reiss

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport