logo iszczecinek.pl

Polecamy Wyborczy falstart kandydata na burmistrza? SLD pisze do Krajowego Biura Wyborczego Śmierć pod kołami śmieciarki. Tragiczny wypadek na ul. Mierosławskiego Łabędź połknął kotwiczkę i 2 metry żyłki. W porę przyszła pomoc [WIDEO] UTWS w Kronospan - redukcja emisji o 99%! Oferta specjalna w Uzdrowisku Połczyn Polecamy

Zawodnicy UKS Gwda Wielka triumfowali na Mistrzostwach Polski Amatorów w Badmintonie

06.06.2017 10:26
A A A
Zdjęcie do artykułu Zawodnicy UKS Gwda Wielka triumfowali na Mistrzostwach Polski Amatorów w Badmintonie
fot. UKS Gwda Wielka

W niedzielę 4 czerwca w Legionowie odbyły się Mistrzostwa Polski Amatorów w Badmintonie, UKS Gwda Wielka był reprezentowany przez dwóch seniorów Tadeusz Jakimca i Darka Schmidta, obaj z nich bronili tytuły mistrzowskie z poprzedniego roku i tak Tadeusz Jakimiec został powtórnie Mistrzem Polski w grze pojedynczej w kategorii 50+, a w grze podwójnej wraz ze swoim klubowym partnerem Dariuszem Schmidtem zdobyli 3 miejsce, Dariusz Schmidt dorzucił jeszcze do tego tytuł Mistrza Polski w grze mieszanej startując w parze z zawodniczką z Zielonej Góry Justyną Grzybek, para ta potwierdziła swój ubiegłoroczny tytuł.

W imprezie uczestniczyli czołowi zawodnicy (amatorzy) z całego kraju pretendujący do tytułów mistrzowskich, jednak nasi reprezentanci potwierdzili swój wysoki poziom zdobywając po raz kolejny tytuły mistrzowskie.

UKS Gwda Wielka 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport