logo iszczecinek.pl

Polecamy Koniec zimy na budowie obwodnicy Szczecinka [WIDEODRON] Przejdą nocą 49 kilometrów. Trwają zapisy na Ekstremalną Drogę Krzyżową Trwa pozimowe łatanie dziur w jezdniach Porozumienie Samorządowe organizuje kolejny turniej charytatywny [WIDEO] Polecamy

Zawodnicy KSW Szczecinek na Polish Fighter Szczecin

14.05.2018 10:57
A A A
Zdjęcie do artykułu Zawodnicy KSW Szczecinek na Polish Fighter Szczecin
fot. KSW Szczecinek

W ostatnią sobotę, w Szczecinie odbył się kickbokserski turniej Polish Fighter Kids pod patronatem PZKB, a nasi zawodnicy startowali w formułach kick- light oraz light–contakt.

W turnieju wystartowało ponad 340 zawodników z 36 klubów z całego kraju, a w tym 10 zawodników KSW Szczecinek w kategorii wiekowej kadet młodszy i starszy. Szczecineccy sportowcy spisali się wyjątkowo dobrze zdobywając 4 złote medale, jeden srebrny „krążek” oraz "brąz"

Puchar Polski wywalczyli: Kacper Jakimcio aktualny vice mistrz polski w kat. -36kg ( 4 zwycięstwa), Dominik Wasilewski aktualny vice mistrz polski do 42 kg (4 zwycięstwa), Sara Cieślak w kat. + 63 kg oraz debiutantka Wiktoria Szumska aktualna vice mistrzyni polski w kat -52 kg.

Drugie miejsca zajęła Zuzanna Dołęgowska a brązowy krążek przypadł Szymonowi Gaczyńskiemu, który musiał stoczyć aż 4 pojedynki (3 zwycięskie)

Dla pozostałalych było to duże doświadczenie wystartować w tak silnym turnieju z czołowką kraju, które kiedyś miejmy nadzieję zaprocentuje medalami.

Zdobyte 4 "złota", "sebro" i "brąz" spowodowało, że KSW zostało sklasyfikowane na I miejscu w punktacji generalnej całego turnieju.

Trenerami zawodników Klubu Sportów Walki ze Szczecinka są Krzysztof Pajewski oraz Zbigniew Sołtys.

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport