logo iszczecinek.pl

Polecamy Siłownie plenerowe i strefy relaksu przy szkołach. Znamy szczegóły [WIDEO] Bajka terapeutyczna dla osób z kynofobią Uroczyste przekazanie radiowozu dla szczecineckich policjantów [WIDEO] W Szczecinku będzie nowy czujnik jakości powietrza Studenci uczyli się robić meble w Kronospan Design Factory Polecamy

Zakończył się turniej szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległosci

12.11.2017 19:25
A A A
Zdjęcie do artykułu Zakończył się turniej szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległosci
fot. iszczecinek.pl / archiwum

Zakończył się turniej szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległosci. W turnieju wzięło udział 40 zawodników ze Szczecinka i regionu.

Miejsce pierwsze zdobył mistrz międzynarodowy z Nakła Maciejewski Andrzej, który zdobył 8 pkt. na 9 możliwych. 2 miejsce - Ciszewski Marek z Bydgoszczy 7,5 pkt.  3. miejsce - Augustyniak Artur z Taktyk Szczecinek 6,5pkt. 4. miejsce Czeszczewik Piotr z Taktyk Szczecinek  6,5pkt, miejsce 5 Skarbowski Dawid z Taktyk Szczecinek  6 pkt. i był też najlepszym gimnazjalistą zawodów (Gim.nr2 Szczecinek).

Najlepszym zawodnikiem w kategorii szkół podstawowych był  Szustalik Marcelino z Połczyna Zdroju, który zdobył 5pkt. przed Galastanem Gevorgiem z 4pkt. (sp nr 1 Sz-nek) i Kowalem Mateuszem 3pkt. (integracyjna szkoła podstawowa).

Sędzią był Henryk Lisiński

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport