logo iszczecinek.pl

Polecamy Piknik rodzinny w Barwicach 2 pomysły na opłacenie wyjazdu Balony ponownie opanują niebo nad Szczecinkiem. Wygraj lot balonem! Polecamy

Za nami II Szczecinecki Maraton MTB [WYNIKI, WIDEO]

10.09.2017 21:14
A A A
Zdjęcie do artykułu Za nami II Szczecinecki Maraton MTB [WYNIKI, WIDEO]
fot. iszczecinek.pl

Po zeszłorocznym sukcesie pierwszej edycji Szczecineckiego Maratonu MTB zorganizowanego przez Stowarzyszenie Rowerowy Szczecinek, przyszedł czas na kolejną odsłonę imprezy. W niedzielę o godzinie 11:00 odbyła się druga edycja maratonu.

Na uczestników zawodów organizatorzy przygotowali dwie trasy: mini na dystansie 37 km i mega -dystans 57 km. Trasy wytyczone zostały między innymi przez były poligon wojskowy oraz malownicze lasy w okolicy jeziora Wielatowo. Na trasie nie zabrakło błota, piachu, deszczu i przeszkód naturalnych. Pomimo dość trudnych warunków zawodnicy na mecie pozytywnie oceniali trasę i organizację imprezy. Łącznie, we wszystkich kategoriach, wystartowało 260 rowerzystów, którzy przyjechali z różnych części Polski. Wśród zawodników byli także ci, którzy na co dzień trenują w  klubach zawodowych.

Poza głównymi startami organizatorzy przygotowali dużo innych atrakcji dla uczestników i osób towarzyszących. Były zabawy i zawody dla najmłodszych, porady dietetyka i stoiska gastronomiczne. Każdy kto odwiedził w niedzielne popołudnie plac koncertowy przy os. Zachód mógł miło spędzić czas.

Na zakończenie zawodów przyszedł czas na dekoracje i wręczenie cennych nagród. 

Wyniki Szczecineckiego Maratonu MTB 2017

MTB po raz drugi (2017-09-11) from TV Zachód on Vimeo.

Wideo ze startów - Stowarzyszenie Rowerowy Szczecinek

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport