logo iszczecinek.pl

Polecamy 40-centymetrowe dziury na parkingu Działacze Terry wręczyli ministrowi środowiska pismo. Co w nim było? Tak będą wyglądały wypożyczalnie rowerów Innowacyjny system ochrony powietrza w Kronospan Polecamy

Z AP Szczecinek do Ekstraklasy. Kacper Obłąkowski w Arce Gdynia

27.07.2017 19:51
A A A
Zdjęcie do artykułu Z AP Szczecinek do Ekstraklasy. Kacper Obłąkowski w Arce Gdynia
fot. AP Szczecinek

Miło nam poinformować, że kolejny z byłych piłkarzy Akademii Piłkarskiej Szczecinek trafił do klubu posiadającego drużynę seniorów w Ekstraklasie. Kacper Obłąkowski po rocznym wypożyczeniu przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do Arki Gdynia!

16-letni Obłąkowski w poprzednim sezonie zagrał trzy mecze w juniorach młodszych Akademii MKP Szczecinek, ale jeszcze w trakcie letniego okienka transferowego udał się na wypożyczenie do Gdyni. W Arce zanotował bardzo dobry start zahamowany przez poważną kontuzję doznaną w meczu z Jaguarem Gdańsk. Po pięciomiesięcznej rehabilitacji wrócił do gry, a gdyński klub zdecydował się na transfer definitywny.

Co ciekawe Kacper to trzeci były zawodnik Akademii Piłkarskiej z rocznika 2001, który znalazł sobie miejsce w klubie Ekstraklasy. Jakub Białczyk jest kapitanem juniorów młodszych Lecha Poznań, z którymi zdobył ostatnio Mistrzostwo Polski, a Jowin Radziński podpisał w lipcu profesjonalny kontrakt z Pogonią Szczecin. Zarówno Białczyk, jak i Radziński to także młodzieżowi reprezentanci Polski.

Trenerami Kacpra Obłąkowskiego w trakcie gry w Akademii Piłkarskiej Szczecinek byli Barłomiej Szwałek i Krzysztof Kutrowski.

AP Szczecinek

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport