logo iszczecinek.pl

Polecamy Wypadek podczas wyprzedzania [WIDEO] Zgłoś kandydata na radnego osiedlowego! Kto może zostać kandydatem? Zużyli 5 tysięcy ton szyn i ponad 100 tysięcy ton tłucznia. Jesienią pociągiem do Runowa Pomorskiego bez utrudnień Nowy żłobek od września w Trzesiece Polecamy

Wysportowani samorządowcy

13.03.2019 13:12
A A A
Zdjęcie do artykułu Wysportowani samorządowcy
fot. archiwum zawodników

Burmistrz Barwic Mariusz Kieling i członkini Zarządu Powiatu Szczecineckiego Anna Kieling wzięli udział w Halowych Mistrzostwach Polski Masters w lekkiej atletyce.  Państwo Kieling startowali w kategorii 55+. Anna Kieling zdobyła trzy medale Mistrzostw Polski: złoty w biegu na 60 metrów przez płotki, ustanawiając nowy rekord życiowy, który jest jednocześnie nowym halowym rekordem Polski w kategorii K55. Należy podkreślić, że po raz trzeci z rzędu zdobyła tytuł mistrzyni Polski w tej konkurencji. Pozostałe wywalczone medale, to srebrny w biegu na 200 m. oraz brązowy w biegu na 60 m. Te ogromne osiągnięcia sportowe, to wynik wielomiesięcznych przygotowań treningowych. 

Mariusz Kieling rywalizował w dwóch konkurencjach: w chodzie na 3 km. oraz w skoku wzwyż. Debiut w chodzie zakończył się dyskwalifikacją otrzymaną po przekroczeniu mety (choć na mecie było drugie miejsce). Taki jest sport, należy pogodzić się z decyzją sędziów i wyciągnąć wnioski na przyszłość. Na osłodę pozostaje V miejsce w skoku wzwyż.

Piotr Rozmus 

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
Komentuj, nie obrażaj! Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport