logo iszczecinek.pl

Polecamy 40-centymetrowe dziury na parkingu Działacze Terry wręczyli ministrowi środowiska pismo. Co w nim było? Tak będą wyglądały wypożyczalnie rowerów Innowacyjny system ochrony powietrza w Kronospan Polecamy

Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów i Skrzatek

27.06.2017 13:01
A A A
Zdjęcie do artykułu Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów i Skrzatek
fot. Józef Szpakowski

W miniony weekend na kortach Centrum Tenisowego Aqua-Tur w Szczecinku odbył się ostatni przed przerwą wakacyjną Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów i Skrzatek z kalendarza Polskiego Związku Tenisowego. Zawody rozegrano systemem grupowym. Większość meczy została rozegranych na kortach krytych z powodu obfitych opadów deszczu. W tych zmiennych warunkach dobrze zaprezentowali się zawodnicy ze Szczecinka. W rywalizacji wzięli udział młodzi tenisiści z Bydgoszczy, Koszalina, Jeleniej Góry, Łodzi, Pszczyny, Słupska, Szczecina oraz Szczecinka.

Wśród chłopców:

W grze pojedynczej meczu finałowym Kacper Ponitka KT Jelenia Góra pokonał 6:1 7:6 (3) Piotra Wiśniewskiego Bałtyk Tenis Club Koszalin. W grze o trzecie miejsce Błażej Grygiel SKT Szczecin pokonał 6:0 6:4 Miłosza Sikorę SKT Centrum Bydgoszcz. W meczu finałowym gry podwójnej para Kacper Ponitka Miłosz Sikora pokonała 6:4 7:6 (4) Szczepana Kaczanowskiego i Piotra Wiśniewskiego (obaj Bałtyk Koszalin).

Wśród dziewcząt:

W meczu finałowym Wiktoria Kopernatzka STT Szczecinek pokonała 6:4 7:5 Anię Siegert STT Szczecinek. W meczu o trzecie miejsce Andreau Maria KT Pszczyna pokonała 6:3 6:3 Klaudię Pielesiak BAT Bydgoszcz. W grze podwójnej w meczu finałowym Ania Siegert i Wiktoria Kopernatzka pokonały 6:2 6:0 Klaudię Pielesiak i Wiktorię Urbanowicz SKT Szczecin.

Józef Szpakowski 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport