logo iszczecinek.pl

Polecamy Trzy mieszkania treningowe oddane do użytku „Belferska grypa” dopadła nauczycieli z SP7 Nowe trasy rowerowe i wędkarstwo. Rozmowa z prezesem SzLOT-u [WIDEO] Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Wigilijne Spotkanie i Mikołajki w Gromie Turowo

17.12.2017 20:25
A A A
Zdjęcie do artykułu Wigilijne Spotkanie i Mikołajki w Gromie Turowo
fot. GKS Grom Turowo

Zgodnie z coroczną tradycją Klubową, GKS Grom Turowo spotkał się w Turowie na wspólnej Kolacji Wigilijnej. Podobnie jak przed rokiem w gronie sympatyków GKS GROM Turowo, podsumowano mijający rok. Tego wieczoru była również okazja do podziękowań wszystkim osobom dobrego serca, którzy przyczyniają się do rozwoju koszykówki żeńskiej w Turowie.

-Serce rośnie widząc jak wiele osób jednoczy się we wspólnej sprawie, rozwoju sportowego młodych dziewcząt. Dzięki naszym wspólnym działaniom kształtujemy również pozytywnie ich osobowość –można było usłyszeć z ust członków Zarządu.

Mile spędzony wieczór, przy suto zastawionym stole, był okazją do wspólnego spotkania i dużym impulsem motywacyjnym do dalszego, nieustającego w pasji działania.

Korzystając z okazji, Zarząd GKS GROM Turowo, pragnie złożyć wszystkim sympatykom Klubu, również tym, którzy nie dotarli na spotkanie serdeczne życzenia.

Następnego dnia w Turowie, GKS GROM zorganizował Mikołajki Klubowe dla swoich zawodniczek. Spotkanie upłynęło na radosnej zabawie i rywalizacji sportowej. Każda z dziewcząt otrzymała prezent od Mikołaja

GKS Grom Turowo

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport