logo iszczecinek.pl

Polecamy Kolejne pieniądze dla PKS-u z powiatu Druhowie z jednostki OSP na tropie podpalacza słomy. Podejrzewany jest ich kolega! Latem do Uzdrowiska Połczyn Polecamy

W Lotyniu grali w siatkę i świętowali

09.07.2017 17:20
A A A
Zdjęcie do artykułu W Lotyniu grali w siatkę i świętowali
fot. iszczecinek.pl

Po raz kolejny Lotyń stał się siatkarską stolicą regionu. Wszystko dzięki SKS Lotyń.

W sobotę na hali sportowej przy ZS w Lotyniu, odbył się Urodzinowy Turniej Piłki Siatkowej. Organizatorem tego wydarzenia był Siatkarski Klub Sportowy Lotyń, który obchodził swoje 2 urodziny.

Na naszym portalu często piszemy o siatkarskim klubie z Lotynia. Młodzi ludzie zrzeszeni w tej grupie zajmują się nie tylko siatkówką, w ramach swoich działań biorą udział i organizują akcje charytatywne czy pikniki rodzinne.

Tym razem w tym sportowym wydarzeniu wzięły udział takie drużyny jak: „Lekko Spoceni”, „Drużyna Turka”, „Jastrowie” oraz „SKS Lotyń”.

Mecze odbywały się systemem „każdy z każdym”. Wszystkim rozgrywką towarzyszył duch sportowej rywalizacji. Ostateczne wyniki prezentują się następująco:

I miejsce – drużyna „Jastrowie”

II miejsce – drużyna „SKS Lotyń”

III miejsce – „Drużyna Turka” ze Szczecinka

IV miejsce – drużyna „Lekko Spoceni”

MVP Kobiet została wybrana Beata Piątkiewicz z „Drużyny Turka” oraz MVP Mężczyzn został wybrany Mateusz Błaszkiewicz z „SKS Lotyń”.

Drużyny wywiozły ze sobą puchary oraz cenne sportowe nagrody. W przerwach pomiędzy meczami odbyły się również losowania nagród wśród zawodników drużyn. Głównym sponsorem Urodzinowego Turnieju Piłki Siatkowej była firma Tomar Sp. z o.o. z Lotynia.

Turniej zakończył się uroczystym wręczeniem nagród oraz odśpiewaniem "sto lat". Wszyscy członkowie SKS Lotyń pokroili także urodzinowy tort. 

Treningi SKS Lotyń odbywają się we wtorki i piątki o godz. 18:00 na hali w Lotyniu. Wszyscy chętni do grania i działania witani będą z otwartymi ramionami.

/ES/

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport