logo iszczecinek.pl

Polecamy Czy Poczta Polska wyrobi się z paczkami? Kulminacja Jarmarku Bożonarodzeniowego Restrukturyzacja ostatnią szansą dla PKS-u Jak mieszkańcy odbierają jarmark świąteczny? [SONDA] Za 178 mln remontują linię kolejową. Efekty już widać [WIDEO] Polecamy

UKS Gwda Wielka zwycięża na ogólnopolskim turnieju badmintona w Santoku

12.02.2018 11:07
A A A
Zdjęcie do artykułu UKS Gwda Wielka zwycięża na ogólnopolskim turnieju badmintona w Santoku
fot. UKS Gwda Wielka

W sobotę czwórka reprezentantów UKS Gwda Wieka wzięła udział w otwartych mistrzostwach Santoka o Puchar Wójta Gminy w Badmintonie startując tym razem w kategoriach dla dorosłych, zdobywając w sumie 2 złote i 1 srebrny medal: Karol Jasionas zajął pierwsze miejsce w grze pojedynczej mężczyzn kategorii Open; w tej samej kategorii Michał Kurek po zaciętym pojedynku o trzecie miejsce, musiał oddać wyższość swojemu partnerowi deblowemu Łukaszowi Chudzińskiemu z Lubniewic; Paulina Szczepańska w grze pojedynczej kobiet wywalczyła drugie miejsce. W grze podwójnej mężczyzn bezkonkurencyjni okazali się Karol Jasionas z Kacprem Kurkiem. Tuż za podium na czwartym miejscu uplasowała się para Michał Kurek i Łukasz Chudziński.

Następnymi zawodami, na które wybiorą się nasi podopieczni będzie dwudniowy turniej w Lipianach, który odbędzie się w dniach 24-25 lutego.

UKS Gwda Wielka

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport