logo iszczecinek.pl

Polecamy Trzy mieszkania treningowe oddane do użytku „Belferska grypa” dopadła nauczycieli z SP7 Nowe trasy rowerowe i wędkarstwo. Rozmowa z prezesem SzLOT-u [WIDEO] Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

UKS Gwda Wielka na fali sukcesów w Lubniewicach i Kołobrzegu

18.12.2017 09:34
A A A
Zdjęcie do artykułu UKS Gwda Wielka na fali sukcesów w Lubniewicach i Kołobrzegu
fot. UKS Gwda Wielka

Reprezentanci UKS Gwda Wieka uczestniczyli w dwudniowym turnieju badmintona. W sobotę w Lubniewicach w ogólnopolskim turnieju Kacper Kurek zdobył zloty medal w kategorii U 13, medale srebrne wywalczyli: Paulina Szczepańska w kategorii gra pojedyncza kobiet Open, oraz w grze mieszanej wraz z klubowym partnerem Michałem Kurkiem, Łukasz i Karol Jasionas w grze podwójnej, Karol Jasionas w grze pojedynczej i Zuzia Kurek w kategorii U9, medal brązowy zdobył Michał Kurek w grze pojedynczej mężczyzn Open.

Następnego dnia w niedzielę odbył się ogólnopolski turniej badmintona w Kołobrzegu i tam także daliśmy znać o sobie, miejsca pierwsze zdobyli: Paulina Szczepańska w grze pojedynczej kobiet, Karol Jasionas w grze pojedynczej mężczyzn oraz w grze podwójnej grając w parze z Filipem Kobiałką,

Drugie miejsce zdobyła w grze mieszanej Paulina Szczepańska z Michałem Kurkiem oraz Kacper Kurek w grze pojedynczej mężczyzn jak i też w grze podwójnej z Kubą Lenikiem, który to w grze pojedynczej mężczyzn zdobył medal brązowy.

Nadmienić tu też trzeba, iż w obu turniejach za wyjątkiem dwóch kategorii w Lubniewicach nasi Juniorzy toczyli swoje pojedynki w grupach z osobami dorosłymi.

Podsumowując te oba wydarzenia nasi reprezentanci zdobyli w ciągu tych dwóch dni 5 złotych, 8 srebrnych i 2 brązowe medale. Były to już ostatnie tego typu turnieje w tym roku kalendarzowym.

Teraz czas na zasłużony paro tygodniowy odpoczynek przed nowymi wyzwaniami w roku 2018.

Zarząd UKS Gwda Wielka

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport