logo iszczecinek.pl

Polecamy Za nami XIV Jarmark Twórczości Osób Niepełnosprawnych [WIDEO] Z Holandii do Szczecinka na dwóch kółkach HISTORIA. Mord sowiecki na leśnikach w turowskiej leśniczówce - 23.11.1946 roku [WIDEO] Innowacyjny system ochrony powietrza w Kronospan Polecamy

Udany występ szczecineckich taekwondzistów na Mistrzostwach Polski

21.03.2017 16:30
A A A
Zdjęcie do artykułu Udany występ szczecineckich taekwondzistów na Mistrzostwach Polski
fot. archiwum zawodników KSW Szczecinek

W dniach 17-19 marca w Krakowie odbyły się międzynarodowe mistrzostwa Polski w Taekwondo. W zawodach wystartowało ponad 600 zawodników z trzech Państw Austrii, Ukrainy i Polski. Na imprezie nie zabrakło także zawodników ze Szczecinka, którzy reprezentowali klub KSW Szczecinek. Zawodnicy z naszego klubu startowali w kategoriach kadetów, juniorów i seniorów.

Wyniki:

Kadeci; Kat. 60 kg

Brązowy medal Jakub Gałan KSW Szczecinek

Juniorzy: Kat. 78 kg

Złoty medal Dawid Czapiewski KSW Szczecinek

Seniorzy: Kat. 72 kg

Adrian Korkus KSW Szczecinek po 3-letniej przerwie spowodowanej kontuzją znakomicie spisał się na mistrzostwach. W bardzo dobrym stylu zdobył tytuł Mistrza Polski. Adrian był kilkakrotnym mistrzem Polski juniorów w taekwondo i kickboxingu oraz vice mistrzem Europy w Kickboxingu.

Kat. 78 kg

Złoty medal Bartłomiej Mięciuk KSW Szczecinek

Kat. 66 kg

Srebny medal Damian Łukasz KSW Szczecinek

W zawodach wystartował również zeszłoroczny Mistrz Świata kadetów w kickboxingu Bartosz Grat, który w drugiej walce doznał kontuzji eliminującej go z zawodów.

Trenerami zawodników są Krzysztof Pajewski i Zbigniew Sołtys.

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport