logo iszczecinek.pl

Polecamy Dwie młode osoby ranne w wypadku motocykla [WIDEO] Szczecinecczanie.org - chcą być trzecią siłą w mieście NA RYBY. Nowi mieszkańcy trafili do wód jezior Trzesiecko i Wilczkowo Sesja Rady Miasta. Ostra dyskusja o pieniądzach dla szpitala [WIDEO] Kronodrzewko, czyli ekologia przez zabawę Polecamy

Udane występy szczecineckich tenisistów w Szczecinie

15.03.2018 09:49
A A A
Zdjęcie do artykułu Udane występy szczecineckich tenisistów w Szczecinie
fot. Józef Szpakowski

W dniach 10-11 marca na kortach Szczecińskiej Akademii Tenisowej przy ul. Wojska Polskiego w Szczecinie odbyły się Wojewódzkie Halowe Mistrzostwa Tenisowe młodzików.

W turnieju bardzo dobrze zaprezentował się Gabriel Łosiewicz (Szczecineckie Towarzystwo Tenisowe) zajmując drugie miejsce w turnieju głównym jak i w deblu. W drodze do finału singla pokonał: w ćwierćfinale 6:2, 6:4 Marcela Nawarę (SAT Szczecin) oraz w półfinale 6:3, 6:2 Doriana Juszczaka (SAT Szczecin). W finale uległ jednak 3:6, 2:6 Kacprowi Królikowskiemu (SAT Szczecin.)

W grze podwójnej, w parze z Marcelem Nawarą dotarli do finału pokonując w półfinale 6:3, 6:4 Tomasza Garbacza (SAT Szczecin) i Macieja Słowika (STT Szczecinek).

Józef Szpakowski

 
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport