logo iszczecinek.pl

Polecamy Kolejne pieniądze dla PKS-u z powiatu Druhowie z jednostki OSP na tropie podpalacza słomy. Podejrzewany jest ich kolega! Latem do Uzdrowiska Połczyn Polecamy

Udane starty zawodników STS Pomerania

12.07.2017 06:57
A A A
Zdjęcie do artykułu Udane starty zawodników STS Pomerania
fot. Na zdjęciu Wiktor Santkiewicz z trenerem

Bałtyckie Igrzyska Młodzieży na Białorusi

Magdalena Tomczak – Gołowicz i Bartosz Jarosz zawodnicy STS Pomerania Szczecinek uczestniczyli w Bałtyckich Igrzyskach Młodzieży na Białorusi. Ich występ należy uznać za bardzo udany Magda biegała na dystansie 80 metrów przez płotki i na ostatniej zmianie biegu sztafetowego 4 x 100 m zdobywając wraz z koleżankami brązowy medal. Bardzo dobrze zaprezentował się Bartosz Jarosz w biegu na 300 metrów kończąc rywalizację na 2 miejscu. Drugi srebrny medal wywalczył w sztafecie 4x100.

 71 Mistrzostwa Polski U-20 w lekkiej atletyce

W ostatni weekend Toruń był gospodarzem 71 Mistrzostw Polski U-20 w lekkiej atletyce. W ostatnim dniu zawodów Wiktor Santkiewicz reprezentant STS Pomerania w biegu na 110 m przez płotki zdobył srebrny medal z wynikiem 13,98. Wiktor jest tegorocznym maturzystą i wychowankiem Jakuba Juniewicz. Już we wtorek rano zawodnik i trener udali się na zgrupowanie w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale. Bezpośrednio ze Spały do Grosseto we Włoszech reprezentacja Polski wylatuje na 24 Mistrzostwa Europy U20.

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport