logo iszczecinek.pl

Polecamy Działacze SLD na ulicach Białego Boru. Poznaliśmy kandydata na burmistrza Politycy PiS w Szczecinku: To były bardzo dobre dwa lata dla regionu W przyszłym roku starostwo powiatowe wyda 13 mln zł na drogi Akrobatyka w Szczecinku! Szkoła Tańca Top Toys zaprasza na zajęcia! Polecamy

20.06.2017 22:16
A A A
Zdjęcie do artykułu Udane starty szczecineckich karateków na Międzynarodowych Mistrzostwach w karate Kyokushin

17 czerwca w Limanowej odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa w karate Kyokushin. Wśród 500 zawodników z 56 klubów i 8 państw nie zabrakło także reprezentantów Szczecinka.

-Szczecinecki klub karate kyokushin reprezentowało 5 zawodników –informuje Wojciech Hurka, trener zespołu. -Bezkonkurencyjna okazała się Natalia Chlewicka wygrała 4 walki z tego 3 przed czasem zdobywając złoty medal w kat 14-15 lat.

Brązowy medal zdobył Dyczko Wojciech w kat 16-17 lat. Pozostali zawodnicy zajęli miejsca od 5 do 8