logo iszczecinek.pl

Polecamy Nowe miejsce na imprezowej mapie Szczecinka. W piątek startuje Ślusarnia Beach Party W piątek do Szczecinka przyjedzie Jerzy Owsiak. Uroczyście nada rondu imię WOŚP Co dalej z porodówką i karetką dla Bornego Sulinowa - rozmowa ze starostą Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej zatrudni Kronospan otworzył Centrum Badawczo - Rozwojowe Polecamy

Udane starty płotkarzy z STS Pomerania

13.02.2017 19:59
A A A
Zdjęcie do artykułu Udane starty płotkarzy z STS Pomerania
fot. Maliszewski

W ostatni weekend w Toruniu odbyły się dwa wydarzenia lekkoatletyczne z udziałem zawodników STS Pomerania.

W Halowych Mistrzostwach Polski U 20, Wiktor Santkiewicz został złotym medalistą w biegu na 60 metrów przez płotki. Trenerem Wiktora jest Jakub Juniewicz, który przed pięcioma laty odbierał złoty medal na tym samych zawodach. Trzeba zaznaczyć, że Wiktor jest uczniem Zespołu Szkół im Stanisława Staszica i w związku z zawodami nie wziął udziału w „studniówce”.

Bardzo dobry występ zanotował Natan Frąckiewicz, który poprawił swój rekord życiowy i awansował do finału Mistrzostw Polski U 18 w biegu na 60 metrów przez płotki.

W piątkowy wieczór w Arenie Toruń, odbył się wieczorny mityng Copernicus Cup (IAAF World Indoor Tour). Na trybunach toruńskiej hali zasiadło ponad 5000 osób, wydarzenie transmitowano w telewizjach między innymi TVP 2 i TVP sport. W zawodach w biegu na 60 m ppł. uczestniczyli zawodnicy STS Pomerania Jakub Juniewicz i Dominik Staśkiewicz. To duże wyróżnienie dla naszych zawodników.

STS Pomerania

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport