logo iszczecinek.pl

Polecamy Odbyły się kolejne Mistrzostwa Szkół w Tenisie Wypadek na krajowej „jedenastce”. Zderzenie trzech samochodów Wiadukt zamknięty. Na Bugno przez najbliższy rok dojedziemy objazdami Pomorski Ośrodek Maszynowy „POM-EKO” zatrudni Polecamy

Udane starty naszych triathlonistek w Pniewach

06.07.2017 07:47
A A A
Zdjęcie do artykułu Udane starty naszych triathlonistek w Pniewach
fot. Klub Triathlonowy Szczecinek

2 lipca w Pniewach odbyły się zawody Triathlonowe dzieci i mlodzieży. Udany start zanotowały zawodniczki klubu Triathlon Szczecinek. Nasze zawodniczki rywalizowały na krótkim sprinterskim, bardzo dynamicznym dystansie, w którym miały do przepłynięcia 100m, przejechania na rowerze 4km i przebiegnięcia 1km.

Pomimo, że ich przeciwniczkami były zawodniczki najmocniejszych klubów w Polsce,  Martyna Atamańczuk w tej silnej konkurencji wywalczyła III, a Oliwia Talkowska V. Na uwagę zasługuje fakt, że po pierwszej konkurencji obie nasze zawodniczki w kolejnych konkurencjach zaczęły piąć się w górę, odrabiając straty.

Martyna Atamańczuk która jako piąta wyszła z wody, następną konkurencję rower przejechała z drugim czasem, a ostatnią (bieg) z pierwszym. Tylko przez pewne problemy techniczne nie udało się jej przesunąć na wyższą pozycje. 

 

Klub Triathlonowy Szczecinek

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport

+ https://www.facebook.com/zpowietrza/ Reklama