logo iszczecinek.pl

Polecamy Główna wygrana w Mini Lotto padła w Szczecinku Kolejny pijany kierowca ciężarówki na ulicach Szczecinka. Miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów Chciała kupić warzywa... ze sklepu wyszła z gekonem Dworzec zmieni swoją funkcję. Tanio nie będzie Wypadek na rondzie. Rowerzysta zabrany do szpitala Polecamy

Udane starty lekkoatletów z STS Pomerania w Szczecinie

04.02.2018 22:50
A A A
Zdjęcie do artykułu Udane starty lekkoatletów z STS Pomerania w Szczecinie
fot. STS Pomerania

W minioną sobotę w Szczecinie odbyły się Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Lekkiej Atletyce, w których doskonale wypadli zawodnicy STS Pomerania.

Biegi płotkarskie na 60 metrów zdominowali zawodnicy Pomeranii w kategorii U – 18 zwyciężył Natan Frąckiewicz z wynikiem 8,03, a tuż za nim był Igor Szelągowski z wynikiem 8,21. Obydwaj uzyskali rekordy życiowe i należy spodziewasz się dobrych wyników w zbliżających się Halowych Mistrzostwach Polski w Toruniu 9 – 11 luty 2018.

Najlepszy w kategorii U – 23 był Wiktor Santkiewicz, a w kategorii OPEN Dominik Staśkiewicz. Magdalena Tomczak Gołowicz zajęła I miejsce w biegu na 60 m ppł. z rekordem życiowym 9,63. Srebrny medal w biegu na 60 m zdobył Kacper Śmidowicz, a Łukasz Podgórski w skoku w dal. W skoku w dal kobiet brązowy medal przypadł Julii Pacałaty. Znaczny progres wynikowy uzyskała podopieczna Jakuba Juniewicz, Lucyna Łoś, która zwyciężyła w biegu na 60 m U -18 z wynikiem 7,83.   

STS Pomerania

 

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport