logo iszczecinek.pl

Polecamy PiS obcina pensje włodarzom. Burmistrz Szczecinka też zarobi mniej Kąpieliska nad Trzesieckiem już czynne. Woda zdatna do kąpieli Jak to Mahonek z Parsęcka gwiazdą internetu został… Strefa Kibica wypełniona po brzegi, tylko zwycięstwa brak [WIDEO] Pijany kierowca busa potrącił rowerzystę [WIDEO] Polecamy

Uczniowie "Ekonomika" mistrzami Polski

14.02.2017 09:28
A A A
Zdjęcie do artykułu Uczniowie "Ekonomika" mistrzami Polski
fot. Tadeusz Datta

10-12 Lutego we Wrocławiu odbyły się po raz XIII Halowe Mistrzostwa Polski Szkół Handlowych w Piłce Nożnej, w których udział wzięła drużyna ZS nr 1 im. KEN ze Szczecinka. Populary "Ekonomik" spisał się bardzo dobrze i zdobył złoty medal!

Do ścisłego finału zakwalifikowały się 4 zespoły, które toczyły rozgrywki systemem każdy z każdym mecz i rewanż. Ekonomik pokonał dwukrotnie ZS Ekonomicznych z Wrocławia oraz ZE Administracyjnych z Wrocławia oraz zremisował z ZS Ekonomicznych z Dębicy 3-3  by w decydującym meczu  pokonać Dębicę 3-1. Warto również nadmienić, że Paweł Bednarski z dorobkiem 9 goli został królem strzelców całego turnieju.

-Cieszę się bardzo ze udało nam się wygrać zawody –mówi Tadeusz Datta trener drużyny. -Zawodnicy bardzo poważnie podeszli do turnieju i zagrali z determinacją i wierzyli w sukces, nawet gdy w pierwszym meczu z zespołem z Dębicy, który uchodził za faworyta zawodów, przegrywali 0-2 potrafili go zremisować 3-3 grając przez 2 minuty w osłabieniu. Pragnę podziękować sponsorowi który prosił o anonimowość za ufundowanie strojów, w których uczniowie naszej szkoły wystąpili i Radzie Rodziców przy ZS nr1 która pokryła koszty transportu na zawody.

Chciałem jeszcze dodać, że wszyscy uczniowie, którzy brali udział w zawodach są zawodnikami Akademii Piłkarskiej i MKP Szczecinek i bez ich regularnych treningów w klubach sukces byłby niemożliwy -dodał trener.

Mistrzami Polski Szkół Handlowych na rok 2017 zostali Mateusz Sochalski, Miłosz Sojka, Patryk Kowalczyk, Filip Grabowski, Krystian Górka, Kacper Czapla, Adrian Superson, Kamil Schab, Paweł Bednarski.

 

komunikat sportowy

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport