Polecamy Wypadek na ul. Kościuszki. Młody rowerzysta pod kołami volkswagena 2 metry za 14 tysięcy. Choinka na placu Wolności będzie wyższa To będzie rekordowy budżet Starostwa Powiatowego w Szczecinku Wraca pomysł budżetu obywatelskiego Akrobatyka w Szczecinku! Szkoła Tańca Top Toys zaprasza na zajęcia! Polecamy

Turniej szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości

15.11.2016 14:09
A A A
Zdjęcie do artykułu Turniej szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Zakończył się turniej szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości, w którym wzięło udział 56 zawodników 38 w grupie głównej i 18  i w osobnej grupie kategorii szkół podstawowych. Zawodnicy byli ze Szczecinka, Koszalina Słupska , Połczyna Zdroju  i innych miejscowościach z naszego regionu.

1 miejsce w grupie głównej zdobył mistrz FIDE Plichta Kamil z klubu OKSR Wisznia Mała z 8pkt na 9 możliwych, 2 miejsce Mielczarski Mirosław 7,5 pkt  z Hetman Koszalin, 3 miejsce Szczepiński Piotr 7pkt z Hetman Koszalin. Najlepszym zawodnikiem z  klubu Taktyk Szczecinek był Augustyniak Artur który zajął 8 miejsce z 5,5pkt. Wśród gimnazjalistów w tej grupie najlepsza była Leśniak Angelika z KSz Gambit Świecie z 4,5pkt przed Skarbowskim Dawidem ze Taktyk Szczecinek (Gim. nr 2 Sz-nek) który zdobył też 4,5 pkt. W osobnej grupie szkół podstawowych 1 miejsce zdobył Slisz Karol z Połczyna Zdroju który zdobył 7pkt na 7 możliwych, 2 miejsce Golstyan Gevorg ze Szczecinka 6pkt(sp.1 Sz-nek),3 miejsce Lubasiński Wojciech 5pkt z Połczyna Zdroju.