logo iszczecinek.pl

Polecamy Kolejny pirat drogowy stracił prawko Co dalej ze szkołą w Gwdzie Wielkiej? [WIDEO] Piłkarze MKP Szczecinek przygotowują się do rundy wiosennej Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Polecamy

Turniej Krono Cup w piłkę siatkową

15.08.2018 11:19
A A A
Zdjęcie do artykułu Turniej Krono Cup w piłkę siatkową
fot. iszczecinek.pl

W miniony weekend odbyła się kolejna edycja Krono Cup. Tym razem pracownicy Kronospanu, wraz ze swoimi drużynami, walczyli o puchar w piłce siatkowej.

W sobotni poranek, w hali sportowej przy ulicy Wiatracznej w Szczecinku rozpoczął się turniej siatkówki Krono Cup. Udział w zawodach wzięło 86 pracowników różnych działów Kronospanu. Zorganizowano 10 drużyn: Chemical, KT, Lakiernia–Impregnacja, MDF, Produkcja Farb, PW, Silva, Spedycja, Sprzedaż oraz Zakupy–IT. Każdy otrzymał drużynową koszulkę; dla wszystkich zawodników zapewniona była także opieka medyczna i posiłek.

Rozgrywki przeprowadzono w systemie rozgrywek grupowych. Drużyny podzielone były na trzy grupy, a na boisku równolegle rozgrywały się trzy mecze. Wszyscy dzielnie walczyli o jak najlepsze wyniki. Najbardziej zaciętą walkę rozegrano o pierwsze miejsce pomiędzy drużynami MDF i Lakiernia-Impregnacja. Ostatecznie zwycięstwo zdobyła drużyna MDF, natomiast kolejno drugie i trzecie miejsce zajęły drużyny: Lakiernia-Impregnacja oraz Silva.

Najlepiej zorganizowanym dopingiem, który okazał się kluczem do sukcesu, wykazali się zawodnicy MDF: mieli swoją drużynową maskotkę oraz przygotowane transparenty z hasłami, zagrzewającymi do boju.

Nagrody w postaci pucharu za pierwsze miejsce oraz medali za pozostałe lokaty, zostały wręczone przez członków zarządu podczas niedzielnego pikniku rodzinnego z UTWS.

Klasyfikacja:

Miejsce 1: MDF

Miejsce 2: Lakiernia – impregnacja

Miejsce 3: Silva

Miejsce 4: Sprzedaż

Miejsce 5: Płyta wiórowa

Miejsce 6: Dział uszlachetniania powierzchni

Miejsce 7: Zakupy – IT

Miejsce 8: Chemical

Miejsce 9: Spedycja

Miejsce 10: Produkcja farb

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport