logo iszczecinek.pl

Polecamy Główna wygrana w Mini Lotto padła w Szczecinku Kolejny pijany kierowca ciężarówki na ulicach Szczecinka. Miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów Chciała kupić warzywa... ze sklepu wyszła z gekonem Dworzec zmieni swoją funkcję. Tanio nie będzie Wypadek na rondzie. Rowerzysta zabrany do szpitala Polecamy

TRIATHLON. Igor Siódmiak w Kadrze Polski!

02.02.2018 12:07
A A A
Zdjęcie do artykułu TRIATHLON. Igor Siódmiak w Kadrze Polski!
fot. archiwum zawodnika

-Z wielką przyjemnością informujemy, że dostaliśmy oficjalną informację, że zawodnik Miejskiego Klubu Pływackiego Igor Siódmiak jest członkiem Kadry Polski w Triathlonie –informuje Kamil Biegański, prezes MKP Szczecinek.

- Jego wieloletnia praca i trud treningowy został doceniony przez head-coach Polskiego Związku Triathlonu - Juan Rodriguez Biehn. Przypomnijmy, że Igor Siódmiak w ostatnich dwóch latach był wielokrotnym medalistą Pucharu Polski w Triathlonie, a w zeszłym roku został Mistrzem Polski w Aquathlonie.

-dodaje prezes

Obecnie Igor jest na obozie w Hiszpanii, a po powrocie tylko kilka dni będzie w domu i już w połowie lutego znowu wylatuje z Kadrą Polski na następny obóz Treningowy do Hiszpanii.

- Gratulując zawodnikowi mamy nadzieje, że jego sukces i niesiony pozytywny obraz naszego miasta będzie doceniony przez Włodarzy Miasta oraz sponsorów, aby mógł spokojnie trenować i w dalszym ciągu podnosić swoje mistrzostwo sportowe

- mówi Kamil Biegański

Wszystkie firmy chcące uczestniczyć w karierze zawodnika proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 660 769 565.

 

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport