logo iszczecinek.pl

Polecamy Główna wygrana w Mini Lotto padła w Szczecinku Kolejny pijany kierowca ciężarówki na ulicach Szczecinka. Miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów Chciała kupić warzywa... ze sklepu wyszła z gekonem Dworzec zmieni swoją funkcję. Tanio nie będzie Wypadek na rondzie. Rowerzysta zabrany do szpitala Polecamy

Trenowali wspólnie z rodzicami

16.01.2018 10:19
A A A
Zdjęcie do artykułu Trenowali wspólnie z rodzicami
fot. EMET Basket Szczecinek

Klub Sportowy Basket Szczecinek od wielu lat prowadzi bardzo różnorodną działalność. Oprócz treningów, meczów ligowych ,gier i turniejów towarzyskich staramy się integrować całą naszą społeczność poprzez różnego rodzaju festyny, pikniki imprezy sportowo-rekreacyjne.

Tak było w piątek 12 stycznia w hali sportowej przy ulicy Jasnej. O godzinie 16 odbył się wspólny trening dzieci z rodzicami. Na zajęciach pojawiło się blisko 50 uczestników. Od samego początku wszyscy uczestnicy mocno zaangażowali się w różnego rodzaju ćwiczenia. Zaczęło się od zabaw biegowych i ćwiczeń ogólnorozwojowych.

- Celem treningu była przede wszystkim dobra zabawa i uświadomienie uczestnikom jak wiele ćwiczeń można wykonywać wspólnie dorosły z dzieckiem –mówi Szymon Kiedel, trener koordynator EMET Basket Szczecinek. -Wszyscy bardzo dobrze się bawili i na pewno trenerzy zorganizują niejedno tego typu przedsięwzięcie.

Jak zapowiada Szymon Kiedel, w lutym zorganizowany będzie „piknik koszykarski na hali” dla całych rodzin.

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
 

UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport