logo iszczecinek.pl

Polecamy Niebezpieczna latarnia przy dworcu autobusowym SCS stworzył własne miejsce klubowe Pożar domu w Starowicach. Cały spłonął [WIDEO] Przy ul. Polnej powstanie blok z mieszkaniami chronionymi i wspomaganymi Polecamy

TENIS ZIEMNY. Szczecinek górą w Łodzi

07.08.2018 13:10
A A A
Zdjęcie do artykułu TENIS ZIEMNY. Szczecinek górą w Łodzi
fot. archiwum zawodników

W dniach 3-6 sierpnia na kortach Miejskiego Klubu Tenisowego w Łodzi odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek i Młodzików o puchar braci Tadeusza i Wojciecha Nowickich. W turnieju wzięło udział 32 zawodników, którzy reprezentowali kluby z Andrychowa, Bydgoszczy, Bytomia, Kalisza, Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Puszczykowa, Poznania, Warszawy, Szczawna Zdroju, Radzionkowa, Szczecinka i Żyrardowa.

Bardzo dobrze zaprezentował się w tym turnieju Gabryś Łosiewicz Szczecineckie Towarzystwo Tenisowe wygrywając rywalizację w grze pojedynczej.

I tak w  drugiej rundzie pokonał Piotra Czaczkowskiego KT Matuszewski Stawiguda 6:3; 7:5 w ćwierćfinale Jakuba Gogulskiego Olimpia Poznań 6:1; 6:3 w półfinale Damiana Piekarza KT Warszawianka Warszawa 6:4; 6:2 i finale Adama Majchrzaka MKS Andrychów 6:1; ret.  Turniej przebiegał w przyjaznej atmosferze. Rywalizacja na kortach zacięta - długie wymiany i zaskakujące zwroty sytuacji - walka do ostatniego punktu.

KOMUNIKAT SPORTOWY

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport