logo iszczecinek.pl

Polecamy Czy Poczta Polska wyrobi się z paczkami? Kulminacja Jarmarku Bożonarodzeniowego Restrukturyzacja ostatnią szansą dla PKS-u Jak mieszkańcy odbierają jarmark świąteczny? [SONDA] Za 178 mln remontują linię kolejową. Efekty już widać [WIDEO] Polecamy

TENIS STOŁOWY. Kamil Kiljanek i Antoni Biedziuk ponownie najlepsi

12.02.2018 19:09
A A A
Zdjęcie do artykułu TENIS STOŁOWY. Kamil Kiljanek i Antoni Biedziuk ponownie najlepsi
fot. Antoni Biedziuk

Zakończył się drugi etap Grand Prix Szczecinka 2018 w tenisie stołowym. W niedzielę zawodnicy walczyli o cenne punkty do rankingu i jak najlepszą pozycję wyjściową przed kolejnymi zawodami. Tym razem nie odnotowaliśmy niespodziewanych roztrzygnięć i w większości pojedynków obronną ręką wychodzili faworyci. W kategorii Open skład finału był identyczny jak przed dwoma tygodniami, gdzie spotkali się Kamil Kiljanek oraz Adam Radziński. Kamil reprezentujący na codzień barwy drugoligowego "Chemika"

Police, potwierdził swoją dobrą dyspozycję i ponownie okazał się lepszy. Następne lokaty zajęli: Patryk Lewandowski, Mariusz Radziński, Sylwia Purlis oraz Radosław Serowski.

Również w kategorii + 50 w finale spotkali się Ci sami tenisiści, co ostatnio: Antoni Biedziuk oraz Andrzej Krawczyk. Ponownie zwyciężył Biedziuk umacniając się na pozycji lidera. Kolejne miejsca zajęli: Emil Barnaś, Andrzej Mysłowski, Zbigniew Brach oraz Jerzy Bodnar.

Po dwóch turniejach ranking wygląda następująco:

Kat. Open:

1. Kamil Kiljanek - 200 pkt

2. Adam Radziński - 180 pkt

3. Sylwia Purlis oraz Patryk Lewandowski - po 148 pkt

Kat. + 50:

1. Antoni Biedziuk - 200 pkt

2. Andrzej Krawczyk - 180 pkt

3. Emil Barnaś oraz Andrzej Mysłowski - po 156 pkt

Komunikat sportowy

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport