logo iszczecinek.pl

Polecamy Wypadek podczas wyprzedzania [WIDEO] Zgłoś kandydata na radnego osiedlowego! Kto może zostać kandydatem? Zużyli 5 tysięcy ton szyn i ponad 100 tysięcy ton tłucznia. Jesienią pociągiem do Runowa Pomorskiego bez utrudnień Nowy żłobek od września w Trzesiece Polecamy

TENIS STOŁOWY. Grand Prix Szczecinka - zmiana lidera

04.03.2019 09:07
A A A
Zdjęcie do artykułu TENIS STOŁOWY. Grand Prix Szczecinka - zmiana lidera
fot. Antoni Biedziuk

Za nami półmetek tegorocznych rozgrywek Grand Prix w tenisie stołowym. Ostatni III turniej, który rozegrano w minioną sobotę przyniósł wiele ciekawych i zaskakujących rozstrzygnięć. W kat. Open ozdobą dnia był półfinałowy pojedynek pomiędzy braćmi Adamem i Mariuszem Radzińskimi. Mecz ten obfitował w wiele widowiskowych wymian z drugiej strefy, co było nagradzane gromkimi brawami. Tym razem Mariusz okazał się lepszy od dotychczasowego lidera i to on zmierzył się w finale z Patrykiem Lewandowskim. I tu kolejna niespodzianka: zasłużone zwycięstwo odniósł Patryk i to on został nowym liderem cyklu. Na wyróżnienie zasługuje również postawa Sylwi Purlis, która zajęła doskonałe trzecie miejsce, pokonując w decydującym meczu, będącego w nieco słabszej dyspozycji Adama Radzińskiego. Kolejne miejsca zajęli młodzi Szymonowie: odpowiednio Stawowczyk i Milczarek.

W kat. +50 swoje trzecie zwycięstwo odniósł Antoni Biedziuk pokonując w finale Andrzeja Krawczyka. Tuż za nimi uplasowali się: Andrzej Mysłowski, Emil Barnaś, Ryszard Tomczak oraz Ryszard Iżycki.

Klasyfikacja generalna wygląda następująco:

Kat. Open:

1. Patryk Lewandowski - 280 pkt

2. Adam Radziński - 274 pkt

3. Szymon Stawowczyk - 200 pkt

4. Sylwia Purlis - 192 pkt

5. Szymon Milczarek - 174 pkt

6. Mariusz Radziński - 172 pkt

Kat. +50:

1. Antoni Biedziuk - 300 pkt

2. Andrzej Mysłowski - 262 pkt

3. Andrzej Krawczyk - 246 pkt

4. Emil Barnaś - 230 pkt

5. Ryszard Tomczak - 198 pkt

6. Ryszard Iżycki - 168 pkt

W rozgrywkach nastapi teraz miesięczna przerwa, a na kolejne zawody organizatorzy zapraszają 4 maja.    

Komunikat sportowy

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport