logo iszczecinek.pl

Polecamy Wyborczy falstart kandydata na burmistrza? SLD pisze do Krajowego Biura Wyborczego Śmierć pod kołami śmieciarki. Tragiczny wypadek na ul. Mierosławskiego Łabędź połknął kotwiczkę i 2 metry żyłki. W porę przyszła pomoc [WIDEO] UTWS w Kronospan - redukcja emisji o 99%! Oferta specjalna w Uzdrowisku Połczyn Polecamy

TENIS STOŁOWY. Dobre występy uczennic z Parsęcka

14.02.2018 09:13
A A A
Zdjęcie do artykułu TENIS STOŁOWY. Dobre występy uczennic z Parsęcka
fot. Słowiński Jacek

13 lutego w Białogardzie odbyły się Mistrzostwa Regionu w drużynowym tenisie stołowym rocznika 2005 i młodszych w ramach Igrzysk Dzieci. W zawodach udział wzięli mistrzowie powiatów: Koszalin grodzki, Koszalin ziemski, Sławno, Białogard, Świdwin oraz Szczecinek.

Powiat szczecinecki reprezentowały uczennice Szkoły Podstawowej w Parsęcku w składzie: Martyna Karlińska, Emilia Kurek i Malwina Zajączkowska. Zawodniczki z Parsęcka przegrały pierwszy mecz 0 : 3 z SP 1 Sławno, które później wygrały całe zawody. W kolejnych meczach Martyna, Emilka i Malwina pokonały 3 : 1 SP Kościernica, a następnie 3 : 0 SP 7 Koszalin. W ostatnim meczu  dziewczęta SP Parsęcko walczyły o 2 miejsce i awans do zawodów wojewódzkich. Po zaciętej walce przegrały 1 : 3 z SP Sucha Koszalińska i zajęły ostatecznie 3 miejsce.

Gratulacje!

info/foto: Słowiński Jacek

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport