logo iszczecinek.pl

Polecamy Trzy mieszkania treningowe oddane do użytku „Belferska grypa” dopadła nauczycieli z SP7 Nowe trasy rowerowe i wędkarstwo. Rozmowa z prezesem SzLOT-u [WIDEO] Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Szkoła Podstawowa w Gwdzie Wielkiej wicemistrzem województwa w badmintonie drużynowym

06.12.2017 06:49
A A A
Zdjęcie do artykułu Szkoła Podstawowa w Gwdzie Wielkiej wicemistrzem województwa w badmintonie drużynowym
fot. Andrzej Buczacki

4 grudnia, w Lipianach odbył się finał Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego w Drużynowym Badmintonie Dziewcząt i Chłopców. Zawody były rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej - roczniki 2002-2004. W zawodach wzięło udział 15 szkół z takich miejscowości jak: Polanów, Sianów, Choszczno, Szczecinek, Barlinek, Lipiany, Kozielice i Stargard.

W zawodach wzięła również udział reprezentacja Szkoły Podstawowej w Gwdzie Wielkiej w składzie: dziewczęta - Ola Hoppe i Paulina Szczepańska, chłopcy - Jakub Lenik, Kacper Kurek i Michał Kurek. Nasi młodzi reprezentanci spisali się bardzo dobrze zajmując drugie miejsce ustępując tylko zawodnikom z Polanowa. Nieco gorzej poszło naszym zawodniczkom, które zajęły piąte miejsce.

Zawody stały na wysokim poziomie, a uczniowie z Gwdy Wielkiej jeszcze raz udowodnili, że ta szkoła to "kuźnia" badmintonowych talentów. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisywania się do sekcji badmintona.

tekst: Andrzej Wojnicz /foto: Andrzej Buczacki

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport