logo iszczecinek.pl

Polecamy „Świat jest piękny” - na żywo ze Szczecinka już w sobotę Policjant po służbie zaatakowany przez grupę mężczyzn, którym zwrócił uwagę Święto Policji. Poseł na uroczystości nie mógł złożyć życzeń, składa je za pośrednictwem mediów Polecamy

Szczecineckie hale sportowe do wynajęcia za te same pieniądze co 8 lat temu

21.02.2017 09:54
A A A
Zdjęcie do artykułu Szczecineckie hale sportowe do wynajęcia za te same pieniądze co 8 lat temu
fot. Google Maps

Wysokość opłat za korzystanie z obiektów i urządzeń zarządzanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji nie zmieniała się od czasu uchwały z dnia 5 stycznia 2009 roku. Wtedy to ustalono ceny za wynajmowanie obiektów takich jak Hala Sportowa przy ulicy Jasnej, Hala Sportowa przy ulicy Wiatracznej, Hala Sportowa STO czy Hala Sportowa Ślusarnia.

W tym roku zgodnie z zarządzeniem Burmistrza Miasta Szczecinek wprowadzono kilka zmian w opłatach za korzystanie z obiektów sportowych. Dużym plusem jest to, że do obiektów, które były na liście w 2009 roku doszło kilka pozycji, takich jak sala akrobatyczna przy SP 7 i tunel lekkoatletyczny także przy szkole nr 7. Oznacza to, co zresztą widać, że w naszym mieście rozwijają się obiekty sportowe, a co za tym idzie także i sam sport.

Zmiany w cenie wynajmu obiektów są zdecydowanie kosmetyczne, a w większości przypadków cena wynajmu hali za jedną godzinę pozostała dokładnie taka sama jak 8 lat temu.

/ES/

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport

+
Reklama