logo iszczecinek.pl

Polecamy Nowe miejsce na imprezowej mapie Szczecinka. W piątek startuje Ślusarnia Beach Party W piątek do Szczecinka przyjedzie Jerzy Owsiak. Uroczyście nada rondu imię WOŚP Co dalej z porodówką i karetką dla Bornego Sulinowa - rozmowa ze starostą Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej zatrudni Kronospan otworzył Centrum Badawczo - Rozwojowe Polecamy

Szczecineckie hale sportowe do wynajęcia za te same pieniądze co 8 lat temu

21.02.2017 09:54
A A A
Zdjęcie do artykułu Szczecineckie hale sportowe do wynajęcia za te same pieniądze co 8 lat temu
fot. Google Maps

Wysokość opłat za korzystanie z obiektów i urządzeń zarządzanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji nie zmieniała się od czasu uchwały z dnia 5 stycznia 2009 roku. Wtedy to ustalono ceny za wynajmowanie obiektów takich jak Hala Sportowa przy ulicy Jasnej, Hala Sportowa przy ulicy Wiatracznej, Hala Sportowa STO czy Hala Sportowa Ślusarnia.

W tym roku zgodnie z zarządzeniem Burmistrza Miasta Szczecinek wprowadzono kilka zmian w opłatach za korzystanie z obiektów sportowych. Dużym plusem jest to, że do obiektów, które były na liście w 2009 roku doszło kilka pozycji, takich jak sala akrobatyczna przy SP 7 i tunel lekkoatletyczny także przy szkole nr 7. Oznacza to, co zresztą widać, że w naszym mieście rozwijają się obiekty sportowe, a co za tym idzie także i sam sport.

Zmiany w cenie wynajmu obiektów są zdecydowanie kosmetyczne, a w większości przypadków cena wynajmu hali za jedną godzinę pozostała dokładnie taka sama jak 8 lat temu.

/ES/

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport