logo iszczecinek.pl

Polecamy Globalnie, lokalnie, solidarnie zaprotestowali przeciwko przemocy wobec kobiet Kierował ciężarówką mając ponad 3 promile! W Szczecinku stanął kolejny paczkomat. Tym razem przy ul. Polnej Polecamy

Szczecinecczanin wziął udział w Savage Race Chicago

31.07.2018 07:37
A A A
Zdjęcie do artykułu Szczecinecczanin wziął udział w Savage Race Chicago
fot. materiał prasowy

W sobotę (28.07) w Chicago odbyła się kolejna edycja prestiżowych zawodów biegu Savage Race. Przy parnej pogodzie, ponad 4000 zawodników miało do pokonania wybrany dystans 5km bądź 10km z wymagającymi przeszkodami. Czoło stawił im Szczecinecczanin i reprezentant drużyny Husaria Race Team - Roland Pawłowicz.

Savage Race to coś więcej niż wyścig.

Chodzi o ustalanie osobistych celów i ich realizowanie. Chodzi o pokonanie swoich granic, aby pokonać najlepsze na świecie przeszkody. Chodzi o niesamowitych ludzi, których spotkasz na trasie. Chodzi o błoto, ogień i adrenalinę. Chodzi o stworzenie niesamowitych wspomnień.

Znacie Rolanda Pawłowicza? Jeżeli nie, powinniście poznać. Ten chłopak to chodząca motywacja i inspiracja dla wszystkich, którym brakuje sił, by spełniać swoje marzenia: trenował bardzo ciężko, odkładał każdy grosz i udało mu się! Wziął udział w prestiżowym biegu Savage Race w Chicago. Roland, trzymamy za Ciebie kciuki i jesteśmy przekonani, że z taką ambicją i charakterem uda Ci się wiele osiągnąć!

komunikat sportowy

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport