logo iszczecinek.pl

Polecamy Przedsiębiorca kontra wójt. Przedsiębiorca: jestem zdruzgotany niekompetencją urzędników [WIDEO] Upamiętnili 36. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego Zobacz jak będą wyglądały wiadukty, mosty i przejścia ekologiczne na trasie obwodnicy Szczecinka [WIDEO] Mali konstruktorzy Uniwersytetu Dziecięcego Polecamy

Szczecineccy fascynaci Runmageddonu wrócili z kolejnej morderczej imprezy

13.04.2017 20:39
A A A
Zdjęcie do artykułu Szczecineccy fascynaci Runmageddonu wrócili z kolejnej morderczej imprezy
fot. Anna Gąsiorowska

Rekordowa liczba uczestników ze Szczecinka uczestniczyła w zawodach Runmageddon Gdynia 08/09.04.2017. W tych dniach na terenach Gdyni Orłowo odbył się ekstremalny bieg z przeszkodami z cyklu Runmageddon.  Na liście startowej było ponad 5000 osób, w tym szczecineccy fascynaci hardcorowych biegów z przeszkodami. Błoto, zasieki, drewniane ściany, do pokonania śmiałkowie mieli aż 30 przeszkód na trasie 6 km.

Ze szczecineckiego teamu na starcie pojawiło się 21. uczestników, tak mężczyzn jak i kobiet. Byli to: Rafał Różański, Piotr Świegoński, Tomasz Misiewicz, Karol Janusz, Izabela Fronczak, Piotr Czaja, Szyman Kadej, Arkadiusz Pabian, Tomasz Starzomski, Jagoda Czerwień, Maciej Mydłowski, Monika Sobolewska, Magdalena Janusz, Violetta Chmurska, Michał Bojanowski, Agnieszka Hanus, Kinga Jóźwiak, Dorota Misiewicz, Maciej Chmurski, Karol Matias, Mariusz Mrozik.  Najwyżej na liście uplasował się Rafał Różalski, który w klasyfikacji generalnej zajął wysokie 15 miejsce.

Miło nam także poinformować, że kilkoro zawodników Husaria Race Team Szczecinek zakwalifikowało się do Mistrzostw Europy biegów przeszkodowych, które odbędą się 29.06-01.07. 2017 w Holandii. Są to: Rafał Różański, Piotr Świgoński, Izabela Frontczak, Szymon Kadej oraz Piotr Czaja.

Jak widać szczecineccy miłośnicy biegów Runmageddon radzą sobie świetnie, a jeśli ktoś chce dołączyć do drużyny to zapraszają serdecznie wszystkich chętnych. Trenerem i koordynatorem Husaria Race Team Szczecinek jest Anna Gąsiorowska, kontakt tel. 609 555 753.

/ES/

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport

+ reklama JPK Mobile Reklama