Polecamy Wypadek podczas wyprzedzania [WIDEO] Zgłoś kandydata na radnego osiedlowego! Kto może zostać kandydatem? Zużyli 5 tysięcy ton szyn i ponad 100 tysięcy ton tłucznia. Jesienią pociągiem do Runowa Pomorskiego bez utrudnień Nowy żłobek od września w Trzesiece Polecamy

Świetne wyniki kickbokserów w Niemczech

21.02.2019 09:26
A A A
Zdjęcie do artykułu Świetne wyniki kickbokserów w Niemczech

W miejscowości Eberswalde w Niemczech odbył się Turniej Kickboxingu Eberpokalturnier 2019. Zawody były rozgrywane w kategorii seniorów, juniorów i kadetów.
W kategorii seniorów znakomicie spisał się Bartłomiej Mienciuk, startując w kat. 79 kg zdecydowanie wygrał wszystkie walki i zajął I miejsce. Bartek jest aktualnie Mistrzem Polski i brązowym medalistą Mistrzostw Europy seniorów.

Kadeci:
kat. 42 kg II miejsce Kacper Jakimcio,
kat. 52 kg II miejsce Dominik Wasilewski
kat. 60 kg II miejsce Wiktoria Szumska
kat. 69 kg II miejsce Szymon Gaczyński, który prowadząc na punkty w walce finałowej doznał kontuzji i nie mógł ukończyć walki