Polecamy Kolejne pieniądze dla PKS-u z powiatu Druhowie z jednostki OSP na tropie podpalacza słomy. Podejrzewany jest ich kolega! Latem do Uzdrowiska Połczyn Polecamy

Sukcesy zawodników MKP Szczecinek w Pucharze Polski

19.03.2018 10:50
A A A
Zdjęcie do artykułu Sukcesy zawodników MKP Szczecinek w Pucharze Polski

W niedzielę na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie zakończyła się druga edycja pucharu Polski juniorów młodszych w kategoriach do lat 14 i 16. W zawodach wzięło udział 162 zawodników i zawodniczek z 19 klubów polskich i niemieckich. Zawodnicy rywalizowali w pływaniu i biegu na dystansach 100m - pływanie i 1000m - bieg.

W zawodach bardzo dobrze zaprezentowała się ekipa młodych zawodników Miejskiego Klubu Pływackiego Szczecinek. Największy sukces osiągnął Maciej Dąbkowski który w kategorii do lat 14 zajął wysokie 7 miejsce w Polsce. W młodszej kategorii - do lat 13 - jego kolega klubowy Tomasz Polehoński zajął również 7 miejsce.

Na bardzo dużą pochwałę zasługuje Hanna Skrobanek (13 lat), która debiutowała w kategorii do lat 14 i zajęła 11 miejsce w całych zawodach, a jej wynik biegu na 1000 m - 03:20,37 był drugim wynikiem całych zawodów.

Pozostałe miejsca zawodników MKP:

Aleksandra Baranek(kategoria 14 lat) - 13 miejsce

Zosia Skrobanek(kategoria 14 lat) - 33 miejsce

Antoni Borys(kategoria 14 lat) - 17 miejsce

Kacper Grześ(kategoria 16 lat) - 19 miejsce

Gratulujemy zawodnikom poprawienia rekordów życiowych i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

MKP Szczecinek

UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]