logo iszczecinek.pl

Polecamy Kolejny pirat drogowy stracił prawko Co dalej ze szkołą w Gwdzie Wielkiej? [WIDEO] Piłkarze MKP Szczecinek przygotowują się do rundy wiosennej Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Polecamy

STRZELECTWO. Ratownicy medyczni przed policją i służbą więzienną

05.12.2018 08:38
A A A
Zdjęcie do artykułu STRZELECTWO. Ratownicy medyczni przed policją i służbą więzienną
fot. Krzysztof Sosnowski

W minioną sobotę na strzelnicy miejskiej w Szczecinku odbyły się zawody lokalnych służb mundurowych w strzelaniu z karabinka sportowego kbks.

Główna konkurencja polegała na oddaniu serii strzałów do tarczy na dystansie 50 metrów. W tej konkurencji najlepsi okazali się ratownicy medyczni, którzy pomimo tego, że na co dzień nie mają styczności z bronią, uzyskali najlepszy wynik. Na drugim miejscu byli policjanci, a tuż za nimi funkcjonariusze Służby Więziennej z OZ Szczecinek i ZK Czarne.

Zespół Ratownictwa Medycznego wystąpił w składzie: Krystyna Masiukiewicz, Marcin Drewnowski i Robert Kochanowski. Policja: Kamil Nowacki, Mateusz Babiak i Mateusz Borowski. Służba Więzienna: Daniel Koziński, Sławomir Wdowiak i Tomasz Kondaszewski.

W zawodach wzięli udział m.in. funkcjonariusze Policji, Służby Więziennej, Straży Ochrony Kolei, pracownicy Lasów Państw, ratownicy medyczni oraz cywilni amatorzy strzelectwa. Impreza zorganizowana została przez Szczecineckie Bractwo Kurkowe. Nagrody wręczył Starszy Bractwa Wiktor Dębski.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport