logo iszczecinek.pl

Polecamy 40-centymetrowe dziury na parkingu Działacze Terry wręczyli ministrowi środowiska pismo. Co w nim było? Tak będą wyglądały wypożyczalnie rowerów Innowacyjny system ochrony powietrza w Kronospan Polecamy

Sportowcy spotkają się „Po latach”

06.07.2017 09:50
A A A
Zdjęcie do artykułu Sportowcy spotkają się „Po latach”
fot. Sławomir Kłuciejasz / foto-eska.pl

Grupa szczecineckich sportowców organizuje w dniu 12 sierpnia o godzinie 16:00 na terenie rekreacyjnym przy hali „Ślusarnia” okolicznościowe spotkanie dla byłych zawodników z naszego regionu.

„Po latach” – bo pod takim hasłem odbędzie się spotkanie będzie okazją do rozmów i wspomnień dla trzech pokoleń sportowców, trenerów i działaczy, którzy od lat 50-tych reprezentowali  i nadal reprezentują nasze miasto na krajowych i zagranicznych arenach.

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w tym spotkaniu proszeni są o kontakt telefoniczny i potwierdzenie do dnia 20 lipca swojego uczestnictwa. Zgłoszenia przyjmowane będą pod następującymi numerami telefonów: 607 197 127 – Stanisław Stachelczyk, 603 237 617 – Andrzej Krawczyk, 667 102 827 – Dariusz Mazur

Pomysłodawcy i organizatorzy mają nadzieję, że środowisko sportowe reprezentowane będzie przez przedstawicieli wszystkich dyscyplin i klubów, które działały w Szczecinku na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat.

UM Szczecinek

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport