logo iszczecinek.pl

Polecamy Burmistrzowie rozmawiali z marszałkiem o wsparciu inwestycji „Belferska grypa” dopadła nauczycieli z SP7 Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

SIATKÓWKA. Wojewódzki finał KINDER + SPORT

24.04.2018 06:39
A A A
Zdjęcie do artykułu SIATKÓWKA. Wojewódzki finał KINDER + SPORT
fot. materiał prasowy

W Wałczu rozegrany został Finał województwa Zachodniopomorskiego KINDER + SPORT w kategorii czwórek chłopców. Szczecinek reprezentowany był przez drużynę MKS GRYF SZCZECINEK w składzie: Jakub Woźniak, Jakub Dziurdź, Cyprian Olejarczyk, Konrad Kawa i Oskar Sakowski. Trenerem zawodników jest Dariusz Brambor.

W turnieju udział wzięło 6 najlepszych drużyn województwa wyłonionych  z eliminacji: Szczecin, Pyrzyce, Wałcz, Szczecinek, Koszalin, Darłowo. Grano systemem każdy z każdym do 20 pkt. W ostatnim meczu spotkały się zespoły z Wałcza i Szczecinka - zwycięzca zdobywał II miejsce w turnieju i awans do finałów krajowych, przegrany spadał na IV miejsce. Po pełnym walki i dramaturgii meczu zwycięzcą została drużyna z Wałcza (23:21). Naszej drużynie przyszło przełknąć gorycz porażki, choć wszystkim zawodnikom należą się słowa pochwały i uznania za walkę do końca.

Ich postawa zyskała uznanie obserwatora i trenera Kadry Województwa i trzech naszych zawodników, tj. Jakub Woźniak, Cyprian Olejarczyk i Oskar Sakowski otrzymało powołania na konsultacje kadry Województwa Zachodniopomorskiego, które odbędą się 26.04 w Goleniowie.

Powołania do kadry otrzymały również dziewczęta z Gryf-u z rocznika 2006: Oliwia Mrozik i Zuzanna Gutowska.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport