logo iszczecinek.pl

Polecamy 35 Bieg uliczny memoriał Winanda Osińskiego w Szczecinku [NA ŻYWO] Kronodrzewko, czyli ekologia przez zabawę Sprzęt od WOŚP dla szpitala w Szczecinku Polecamy

Seniorzy Błoni Barwice przygotowują się do rundy wiosennej

11.01.2017 10:45
A A A
Zdjęcie do artykułu Seniorzy Błoni Barwice przygotowują się do rundy wiosennej
fot. Błonie Barwice

10 stycznia w hali Zespołu Szkół w Barwicach przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli seniorzy Błoni Barwice.

W przerwie zimowej zarząd klubu podjął kilka ważnych decyzji. Podziękował za dotychczasową współpracę trenerowi Ireneuszowi Polewskiemu. Jego miejsce zajął były szkoleniowiec Iskry Białogard Paweł Drozdowski. Przedstawiając założenia prezes klubu Grzegorz Tomaszewicz powiedział, że nie planuje się ściągać zawodników z zewnątrz i będziemy starali się bazować na graczach miejscowych. W głównej mierze wychowankach klubu, którzy swoje szlify zdobywać będą przy doświadczonych zawodnikach

-Asystentem trenera Drozdowskiego został trener juniorów starszych Łukasz Rakowski i dzięki tej współpracy mamy nadzieję na wprowadzeniu do drużyny jak największej liczby zawodników młodzieżowych. Konsekwencje takich decyzji mogą być w tej rundzie bolesne, ale mamy nadzieję, że solidne treningi, a także odpowiednia frekwencja na nich sprawi, że cel jakim jest utrzymanie w Koszalińskiej Klasie Okręgowej zostanie osiągnięty –informuje Grzegorz Tomaszewicz.

Okres przygotowawczy będzie dość długi i w tym czasie drużyna rozegra 7 sparingów. Tak jak powiedział prezes Błoni każdy zawodnik po zmianie trenera ma czystą kartę i musi wywalczyć uznanie w oczach trenera, a także powalczyć o podstawową jedenastkę.

We wczorajszym treningu udział wzięło 25 zawodników. Warto dodać, że nieobecnych było jeszcze 5 seniorów. Z grupy tej wyselekcjonowanych zostanie 20 zawodników, którzy stanowić będą trzon drużyny seniorskiej.

Życzymy zatem sztabowi szkoleniowemu oraz zawodnikom wytężonej pracy i dobrych wyników w rundzie wiosennej.

mat. pras.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport