logo iszczecinek.pl

Polecamy Kolejne pieniądze dla PKS-u z powiatu Druhowie z jednostki OSP na tropie podpalacza słomy. Podejrzewany jest ich kolega! Latem do Uzdrowiska Połczyn Polecamy

Retro gra na kortach

10.07.2017 14:45
A A A
Zdjęcie do artykułu Retro gra na kortach
fot. Józef Szpakowski

W sobotę na kortach Centrum Tenisowego AQUA-TUR odbył się Turniej Tenisowy Retro. W rywalizacji wzięło udział 24 par  z Koszalina, Kołobrzegu, Poznania, Złotowa, Słupska, Szczecina oraz Szczecinka. Tuż po rozpoczęciu zawodów z powodu ulewnego deszczu zawody przeniosły się na korty kryte.

W grze podwójnej meczu finałowym para Robert Strzępka Poznań Piotr Zagoroski Poznań pokonała 6:2 4:6 10:1 Szymona Zmaczyńskiego i Marka Chmielewskiego (obaj ze Szczecinka). w meczu o trzecie miejsce Mariusz Olk , Stanisław Wojnarowski Koszalin pokonali 6:4 7:5 Przemysława Żydałowicza (Szczecinek) i Adama Pycińskiego Szczecin.

W grze mieszanej (mikst) Basia Dworzańska Szczecinek i Dariusz Gałęzka Kołobrzeg pokonali 7:5 7:5 Marię i Józefa Szpakowskich Szczecinek. W meczu o trzecie miejsce Martyna i Krzysztof Wisłoccy Szczecinek  pokonali 6:2 6:4 Katarzynę Mazurkiewicz i Andrzeja Salaka ze Szczecinka.

Po zakończeniu rywalizacji uczestnicy przedsięwzięcia do późnych godzin wieczornych analizowali przebieg turnieju podczas grilla.

Józef Szpakowski

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport