Polecamy Przybędzie jednokierunkowych ulic [WIDEO] [NA ŻYWO] Konwencja Koalicji Obywatelskiej Mieszkańcy rozmawiają z dr Wiesławem Suchowiejko o przyszłości miasta Powiat dołoży do remontu wieży kościoła Mariackiego Polecamy

Rekordowy rzut Sandry

28.08.2018 13:23
A A A
Zdjęcie do artykułu Rekordowy rzut Sandry

25 września w Szczecinie odbyły się Mistrzostwa Województwa Młodzików w Lekkiej Atletyce. W zawodach bardzo dobrze wystartowali lekkoatleci reprezentujący Gimnazjalny Uczniowski Ludowy Klub Sportowy w Barwicach. Mistrzostwa rozgrywane były w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Barwiccy lekkoatleci zdobyli trzy medale oraz wiele punktowanych miejsc.

Złotą medalistką mistrzostw województwa została Sandra Woldt w rzucie dyskiem, która uzyskała rekordową odległość 38,05 m. To obecnie najlepszy rezultat wśród dziewcząt z rocznika 2004 w Polsce. Dwa brązowe medale wywalczył Emil Tkacz w konkurencjach 110 metrów przez płotki (18,16 sek.) oraz w skoku w dal (5,03 m.). Czwarte i piąte miejsca w biegu płotkarskim na 110 metrów uzyskali Piotr Pietniczka i Kacper Kolczyński.

Trenerami zawodników są Anna i Mariusz Kieling.