logo iszczecinek.pl

Polecamy ZST ma już swoje elektryczne auto Art Piknik startuje już w czwartek. Zobacz szczegółowy rozkład jazdy Latem do Uzdrowiska Połczyn Polecamy

Rage Run. Szczecinecczanka najszybsza wśród wszystkich kobiet

09.08.2017 09:53
A A A
Zdjęcie do artykułu Rage Run. Szczecinecczanka najszybsza wśród wszystkich kobiet
fot. Anna Gąsiorowska

W minioną niedzielę odbyła się druga edycja Rage Run, wymagającego biegu z przeszkodami. Szczecinek reprezentowała grupa około 10 osób, głównie ze szczecineckiego oddziału Husaria Race Team.

Miło nam poinformować, że Izabela Frontczak była najszybsza wśród wszystkich kobiet. Linie mety przekroczyła z czasem 1h 5min.

-To rewelacyjny sukces i bardzo się cieszymy –mówi Anna Gąsiorowska, trener i koordynator. - Na wyróżnienie zasługuje także Violetta Chmurska (kat. 50+), która jest w super formie. Do tego Husaria Race Team Polska zdobyła pierwsze miejsce drużynowo, również dzięki, m.in Szczecinkowi. Nasz oddział liczy już prawie 40 członków, przyjeżdżają na treningi też zawodnicy z Bornego Sulinowa, Jastrowia, Przechlewa.

Rage Run to ekstremalny bieg survivalowy z przeszkodami, mający charakter imprezy masowej. Na ponaad 6 kilometrowej trasie rozłożone będą sztuczne przeszkody w formie ścian, zasieków, lin i opon. Zróżnicowany teren oferuje dużo przeszkód naturalnych, takich jak błoto, woda oraz poprzewracane konary na podbiegach. Nie brakować też będzie małpiego gaju oraz różnych innych wymagających przeszkód z użyciem wody oraz ognia. Rage Run to wyzwanie pozwalające sprawdzić swoje możliwości fizyczne jak i  wytrzymałość psychiczną. Nie jest jednak przeznaczony tylko dla sportowców. Sprawdzić się może każdy, trzeba tylko wystarczająco dobrze się przygotować

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport