logo iszczecinek.pl

Polecamy Spotkanie kibiców Pogoni pod McDonaldem w Szczecinku. Policja w gotowości Akcja "Ratujmy Kobiety 2017" także w Szczecinku Koszalińska będzie przebudowana do końca roku. Przetarg ogłoszony Pomorski Ośrodek Maszynowy „POM-EKO” zatrudni Polecamy

Przedszkolaki zostały mistrzami

11.06.2017 12:22
A A A
Zdjęcie do artykułu Przedszkolaki zostały mistrzami
fot. STS Pomerania

Na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Szczecinku odbyła się kolejna edycja finału turnieju „ZOSTAŃ MISTRZEM”. Dzieci rywalizowały w ośmiu konkurencjach drużynowych takich jak: slalomowy bieg z lodem, slalom z rakietką i woreczkiem, sztafetowy bieg przez płotki, sztafetowy bieg wahadłowy, przenoszenie piłki w parach, toczenie piłki, przenoszenie piłek ze zmianą, tor przeszkód, przejście pod płotkiem, przejście przez hula hop.

W rywalizacji po raz pierwszy zwyciężyło Przedszkole z Bobolic przed ubiegłorocznym zwycięzcą Przedszkolem Miś ze Szczecinka, trzecie miejsce przypadło dla oddziału przedszkolnego w Żółtnicy wyprzedzając Przedszkole Krasnoludek ze Szczecinka.

Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe Pomerania Szczecinek, a sędzią głównym, międzynarodowy sędzia Pan Jan Gulczewski.

STS Pomerania 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport