logo iszczecinek.pl

Polecamy Wychodząc z domu zobaczył ruszający się, ale zawiązany worek Rada Powiatu - nie do końca znana Film myśliwego z Darzboru ma 70 tysięcy wyświetleń w 18 godzin! Oferta pracy dla kierowców kat. C + E, HDS Polecamy

Przed nami II Zimowy Cross Bociana

02.02.2018 13:31
A A A
Zdjęcie do artykułu Przed nami II Zimowy Cross Bociana
fot. Organizator

Nadleśnictwo Czarnobór i Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinku serdecznie zapraszają 10 lutego 2018 r. do udziału w imprezie sportowej „II Zimowy Cross Bociana” organizowanej przez Stowarzyszenie Team Biegowy Szczecinek.

Celem zawodów jest popularyzacja ruchu na świeżym powietrzu jako ważnego elementu zdrowego trybu życia, promowanie aktywności fizycznej w leśnych okolicznościach przyrody, umożliwienie sprawdzenia swoich sił i możliwości w rywalizacji sportowej, promocja walorów turystycznych i zaplecza edukacyjnego Nadleśnictwa Czarnobór.

W biegu może wziąć udział każdy zawodnik, który w dniu startu ukończył 18 lat oraz stanie na linii startu o określonej przez organizatora godzinie oraz zadeklaruje dobry stan zdrowia (na podstawie wypełnionego oświadczenia podczas dokonywania weryfikacji przed biegiem). Uczestnicy zawodów Nordic Walking pokonują trasę marszem, z kijkami.

Organizatorzy informują

W dniu 10.02.2018 w godzinach 10:45 – 14:00 ze względu na zaplanowaną imprezę sportową będzie zamknięta dla ruchu kołowego droga powiatowa nr 1302Z. Droga będzie zamknięta na odcinku od wylotu ścieżki edukacyjnej przy jeziorze Leśne do przejazdu kolejowego w kierunku wsi Godzimierz.

Zwracamy się z prośbą o wyrozumiałość oraz zachęcamy mieszkańców do kibicowania zawodnikom podczas rywalizacji.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport